Projekty

Firma ELPRO Sp. z o.o., odpowiadając na potrzeby ogólnopolskiego rynku pracy i mając na celu wsparcie kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników, w poprzedniej i obecnej perspektywie finansowej realizuje projekty szkoleniowe dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz udziela wsparcia przy skorzystaniu innych możliwości finansowania.


Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi szkoleniowe
i doradcze świadczone były
na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Dzięki elastyczności oferty i pomocy przy wypełnianiu formalności wielu Klientów uczestniczy w naszych szkoleniach i uzyskuje dofinansowania.


Pojawiły się nowe możliwości. Rozpoczęto finansowanie szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego – obecnie można uzyskać finansowanie wybranych szkoleń na poziomie od 80% do 100% ich wartości. Warto się pospieszyć, zapoznać z ofertą i dokonać wyboru, ponieważ środki funduszu na 2016 rok są ograniczone i o otrzymaniu finansowania będzie decydować m.in. kolejność składania wniosków.

Dodatkowe możliwości wyboru naszej oferty daje Rejestr Usług Rozwojowych (RUR), czyli ogólnodostępna platforma za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogą wybrać i zgłosić siebie oraz swoich pracowników na szkolenia i inne formy kształcenia. W chwili, gdy osiągnie on pełną funkcjonalność, będzie stanowił bazę większości usług rozwojowych oraz szkoleń oferowanych na rynku, głównie tych w całości lub częściowo finansowanych ze środków EFS, ale również komercyjnych.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną OFERTĄ SZKOLENIOWĄ.

W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania szkoleń, które Państwa interesują, 
prosimy o kontakt z Centralą firmy pod numerem tel.: 81 740 65 06.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)