Projekty

Firma ELPRO Sp. z o.o., odpowiadając na potrzeby ogólnopolskiego rynku pracy i mając na celu wsparcie kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników, w poprzedniej i obecnej perspektywie finansowej realizuje projekty szkoleniowe dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz udziela wsparcia przy skorzystaniu innych możliwości finansowania.


Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi szkoleniowe
i doradcze świadczone były
na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Dzięki elastyczności oferty i pomocy przy wypełnianiu formalności wielu Klientów uczestniczy w naszych szkoleniach i uzyskuje dofinansowania.


Pojawiły się nowe możliwości. Rozpoczęto finansowanie szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego – obecnie można uzyskać finansowanie wybranych szkoleń na poziomie od 80% do 100% ich wartości. Warto się pospieszyć, zapoznać z ofertą i dokonać wyboru, ponieważ środki funduszu na 2016 rok są ograniczone i o otrzymaniu finansowania będzie decydować m.in. kolejność składania wniosków.

Dodatkowe możliwości wyboru naszej oferty daje Rejestr Usług Rozwojowych (RUR), czyli ogólnodostępna platforma za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogą wybrać i zgłosić siebie oraz swoich pracowników na szkolenia i inne formy kształcenia. W chwili, gdy osiągnie on pełną funkcjonalność, będzie stanowił bazę większości usług rozwojowych oraz szkoleń oferowanych na rynku, głównie tych w całości lub częściowo finansowanych ze środków EFS, ale również komercyjnych.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną OFERTĄ SZKOLENIOWĄ.

W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania szkoleń, które Państwa interesują, 
prosimy o kontakt z Centralą firmy pod numerem tel.: 81 740 65 06.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)