Klucz do sukcesu ed. 2

W ofercie znajdowały się szkolenia dla mikroprzedsiębiorstw z branży informatycznej oraz turystycznej.

BEZPŁATNE SZKOLENIA

DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW I ICH PRACOWNIKÓW Z BRANŻY INFORMATYCZNEJ

 


  • Cloud Computing (16 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyły się w jeden weekend (16 godzin) – 15-16 marca 2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. pojęcia i definicje związane z cloud computingiem, charakterystykę chmury obliczeniowej z perspektywy biznesu, korzyści biznesowe płynące z wykorzystania chmury obliczeniowej.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, po którym uzyskali certyfikat CompTIA Cloud Essentials Professional.

  • Microsoft SQL Server 2012 -Administracja (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie III-IV.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. przygotowanie systemów dla SQL Server 2012, instalacje o konfiguracje SQL Server 2012, odtwarzanie baz danych.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwoliło uzyskać certyfikat.

  • Windows Server 2012 -Administracja (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla dwóch 10-osobowych grup, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie IV-V.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. wdrażanie infrastruktury Group Policy, zarządzanie środowiskiem pracy użytkowników przy pomocy Group Policy, zarządzanie kontami użytkowników i usług.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwoliło uzyskać certyfikat.

  • Technologia wirtualizacji w środowisku Windows Server (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie V-VI.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. ocena i planowanie w zakresie wirtualizacji, instalacja i konfiguracja Hyper-V Server Role, tworzenie i konfigurowanie wirtualnych dysków twardych oraz maszyn wirtualnych.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwolił uzyskać certyfikat.

  • Usability – zasady budowania interfejsów użytkownika (8 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w VII.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. wprowadzenie do projektowania interfejsów, heurystyki użyteczności, zasady projektowania interakcji (wybrane reguły projektowania, projektowanie komunikatów i tworzenie użytecznych treści). Zajęcia odbywały się będą w ciągu jednego dnia w weekend.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie prowadziło do uzyskania certyfikatu.

Projekt skierowany był wyłącznie do mikroprzedsiębiorstw z branży informatycznej, posiadających główną siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego oraz oddelegowanych przez nie pracowników zatrudnionych na terenie województwa lubelskiego.

Wsparciem zostały w pierwszej kolejności objęte przedsiębiorstwa (co najmniej 80%), które nie korzystały dotąd ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach konkursów ogłoszonych dla Poddziałania 8.1.1 i 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w latach 2007-2011 przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)