Klucz do sukcesu ed. 2

W ofercie znajdowały się szkolenia dla mikroprzedsiębiorstw z branży informatycznej oraz turystycznej.

BEZPŁATNE SZKOLENIA

DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW I ICH PRACOWNIKÓW Z BRANŻY INFORMATYCZNEJ

 


  • Cloud Computing (16 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyły się w jeden weekend (16 godzin) – 15-16 marca 2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. pojęcia i definicje związane z cloud computingiem, charakterystykę chmury obliczeniowej z perspektywy biznesu, korzyści biznesowe płynące z wykorzystania chmury obliczeniowej.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, po którym uzyskali certyfikat CompTIA Cloud Essentials Professional.

  • Microsoft SQL Server 2012 -Administracja (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie III-IV.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. przygotowanie systemów dla SQL Server 2012, instalacje o konfiguracje SQL Server 2012, odtwarzanie baz danych.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwoliło uzyskać certyfikat.

  • Windows Server 2012 -Administracja (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla dwóch 10-osobowych grup, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie IV-V.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. wdrażanie infrastruktury Group Policy, zarządzanie środowiskiem pracy użytkowników przy pomocy Group Policy, zarządzanie kontami użytkowników i usług.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwoliło uzyskać certyfikat.

  • Technologia wirtualizacji w środowisku Windows Server (40 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w weekendy (40 godzin) - w okresie V-VI.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. ocena i planowanie w zakresie wirtualizacji, instalacja i konfiguracja Hyper-V Server Role, tworzenie i konfigurowanie wirtualnych dysków twardych oraz maszyn wirtualnych.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie pozwolił uzyskać certyfikat.

  • Usability – zasady budowania interfejsów użytkownika (8 godzin)

Szkolenie przeznaczone dla jednej grupy 10-osobowej, odbyło się w VII.2014 r.

Program szkolenia obejmował m.in. wprowadzenie do projektowania interfejsów, heurystyki użyteczności, zasady projektowania interakcji (wybrane reguły projektowania, projektowanie komunikatów i tworzenie użytecznych treści). Zajęcia odbywały się będą w ciągu jednego dnia w weekend.

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie prowadziło do uzyskania certyfikatu.

Projekt skierowany był wyłącznie do mikroprzedsiębiorstw z branży informatycznej, posiadających główną siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego oraz oddelegowanych przez nie pracowników zatrudnionych na terenie województwa lubelskiego.

Wsparciem zostały w pierwszej kolejności objęte przedsiębiorstwa (co najmniej 80%), które nie korzystały dotąd ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach konkursów ogłoszonych dla Poddziałania 8.1.1 i 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w latach 2007-2011 przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)