Lepsza Przyszłość

Zapraszamy do udziału w projekcie pn.  "Lepsza przyszłość", który realizowany jest w ramach "Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

 

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 140 osób w wieku 15-29 lat oraz podjęcie zatrudnienia przez 59 osób w wieku 15-29 lat zaliczanych do tzw. młodzieży NEET zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego, udział wszystkich Beneficjentów Ostatecznych (Uczestników) jest bezpłatny.

Projekt jest realizowany na terenie województwa lubelskiego w okresie 1.05.2016-30.06.2017.

Powiększ>>>

 

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Regulamin projektu

 

 

W przypadku dodatkowych pytań informacji udzieli:

 

Joanna Sągała – Koordynator Biura Zarządu

tel. 698 627 255

e-mail: j.sagala@elpro.lublin.pl

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)