Lepsza Przyszłość

Zapraszamy do udziału w projekcie pn.  "Lepsza przyszłość", który realizowany jest w ramach "Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

 

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 140 osób w wieku 15-29 lat oraz podjęcie zatrudnienia przez 59 osób w wieku 15-29 lat zaliczanych do tzw. młodzieży NEET zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego, udział wszystkich Beneficjentów Ostatecznych (Uczestników) jest bezpłatny.

Projekt jest realizowany na terenie województwa lubelskiego w okresie 1.05.2016-30.06.2017.

Powiększ>>>

 

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Regulamin projektu

 

 

W przypadku dodatkowych pytań informacji udzieli:

 

Joanna Sągała – Koordynator Biura Zarządu

tel. 698 627 255

e-mail: j.sagala@elpro.lublin.pl

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)