Lubelszczyzna Młodych Kompetentnych

Zapraszamy do udziału w projekcie „LUBELSZCZYZNA MŁODYCH KOMPETENTNYCH”, który  realizowany jest
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielane w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. realizowany w ramach Inicjatywy
na rzecz zatrudnienia ludzi młodych
.

 

Do projektu zapraszamy osoby w wieku 15-29 lat zamieszkujące woj. lubelskie, które aktualnie i w ciągu ostatnich 4 tygodni nie uczestniczyły w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), tj. spełniają łącznie poniższe trzy warunki:

  • Nie pracują (tj. są bezrobotni lub bierni zawodowo),
  • Nie kształcą się (w systemie stacjonarnym),
  • Nie szkolą się.

Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności zawodowej na rynku pracy 136 osób młodych, w tym 3 niepełnosprawnych,, w wieku 15 -29 lat bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu.

Projekt realizowany jest w okresie 01.04.2016 r. - 30.06.2017 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin projektu

 

W przypadku dodatkowych pytań informacji udzieli:

 

Joanna Sągała – Koordynator Biura Zarządu

tel. 698 627 255

e-mail: j.sagala@elpro.lublin.pl

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)