Profesjonalizm na starcie

Profesjonalizm na starcie to projekt, który realizowany był w latach 2009 - 2010 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, przy dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społeczenego.

Jego głównym celem było podniesienie aktywności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia młodych, niepracujących osób w wieku do 25 roku życia.

W ramach projektu 144 osoby odbyły między innymi specjalistyczne szkolenia z zakresu:


  • Obsługi programu AutoCAD

Jest to jeden z najbardziej znanych programów projektowych i bardzo szerokim spektrum zastosowań, praktycznie w dowolnej branży. Osoby biegle posługujące się tym oprogramowanie są bardzo cenione na całym świecie i mają możliwość zdobycia ciekawej pracy.


  • Kosztorysowania

Szacowanie kosztów jest podstawą funkcjonowania w systemie gospodarczym, a wykonywanie tych czynności w sposób profesjonalny, zgodny z przepisami i ogólnie przyjętymi standardami jest bardzo pożądaną umiejętnością. Poprawnie opracowane kosztorysy są podstawą rozliczeń finansowych każdej inwestycji, a na chwilę obecną niezbędnym załącznikiem do wniosków inwestycyjnych ze środków unijnych. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym kierunku nie kształci żadna szkoła średnia ani wyższa, natomiast nasz projekt zawiera taki moduł.


  • Uprawnień energetycznych

Każdy uczestnik projektu miał możliwość uzyskania honorowanych w całej Unii Europejskie „Świadectw kwalifikacyjnych”, których posiadanie znacznie zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)