Profesjonalizm na starcie

Profesjonalizm na starcie to projekt, który realizowany był w latach 2009 - 2010 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, przy dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społeczenego.

Jego głównym celem było podniesienie aktywności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia młodych, niepracujących osób w wieku do 25 roku życia.

W ramach projektu 144 osoby odbyły między innymi specjalistyczne szkolenia z zakresu:


  • Obsługi programu AutoCAD

Jest to jeden z najbardziej znanych programów projektowych i bardzo szerokim spektrum zastosowań, praktycznie w dowolnej branży. Osoby biegle posługujące się tym oprogramowanie są bardzo cenione na całym świecie i mają możliwość zdobycia ciekawej pracy.


  • Kosztorysowania

Szacowanie kosztów jest podstawą funkcjonowania w systemie gospodarczym, a wykonywanie tych czynności w sposób profesjonalny, zgodny z przepisami i ogólnie przyjętymi standardami jest bardzo pożądaną umiejętnością. Poprawnie opracowane kosztorysy są podstawą rozliczeń finansowych każdej inwestycji, a na chwilę obecną niezbędnym załącznikiem do wniosków inwestycyjnych ze środków unijnych. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym kierunku nie kształci żadna szkoła średnia ani wyższa, natomiast nasz projekt zawiera taki moduł.


  • Uprawnień energetycznych

Każdy uczestnik projektu miał możliwość uzyskania honorowanych w całej Unii Europejskie „Świadectw kwalifikacyjnych”, których posiadanie znacznie zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)