Usability-projektowanie interfejsów użytkownika

Szanowni Państwo, informujemy, iż nabór uczestników do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach w ramach projektów pt. "Klucz do sukcesu" oraz „Klucz do sukcesu – II edycja”, których organizatorem jest Europerspektywa, został zakończony.

 

  • Usability – zasady budowania interfejsów użytkownika (8 godzin)

Szkolenie odbywało się dla 1 grupy 10-osobowej dn. 05.07.2014.

 

Program szkolenia obejmował m.in. wprowadzenie do projektowania interfejsów, heurystyki użyteczności, zasady projektowania interakcji (wybrane reguły projektowania, projektowanie komunikatów i tworzenie użytecznych treści). Zajęcia odbywały się w ciągu jednego dnia w weekend.

 

Uczestnicy otrzymali podręczniki, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, ciepły posiłek i napoje w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy przystąpili do egzaminu, którego zdanie prowadziło do uzyskania certyfikatu.

Informacje i formularze do rekrutacji znajdują się na stronie: www.sukces2.europerspektywa.pl

 

Projekt skierowany był wyłącznie do mikroprzedsiębiorstw z branży informatycznej, posiadających główną siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego oraz oddelegowanych przez nie pracowników zatrudnionych na terenie województwa lubelskiego.

 

Wsparciem zostały objęte przedsiębiorstwa, które nie korzystały dotąd ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach konkursów ogłoszonych dla Poddziałania 8.1.1 i 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w latach 2007-2011 przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie.

 

Przedsiębiorstwa przystępujące do projektu otrzymały pomoc de minimis.

 

Realizator: EUROPERSPEKTYWA, ul. Wolska 11 A, Lublin, tel/fax: (81) 444 50 98

 

Adres mailowy: sukces2@europerspektywa.pl

 


Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)