Akredytacja Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Informujemy, że na podstawie decyzji Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 3 czerwca 2016 roku Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa otrzymał akredytację na prowadzone kursy w zakresie:

- Autodesk AutoCAD (40 godz.)

- Autodesk AutoCAD (30 godz.)

- Autodesk Revit (30 godz.)

- Autodesk Inventor (30 godz.)

- Autodesk 3ds Max (30 godz.)

- Autodesk Robot Structural Analysis (30 godz.)

- Kosztorysowanie (30 godz.)

- Ocena Energetyczna budynków (30 godz.)

 

Decyzja ta, została wydana na podstawie przeprowadzonego postępowania akredytacyjnego i dokonaniu pozytywnej oceny działalności placówki przez zespół, o którym mowa w § 8 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 roku w sprawie akredytacji placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2003 r. Nr 227, poz. 2247).

Akt nadania akredytacji jest potwierdzeniem, że Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa,  jest godny zaufania a świadczone usługi szkoleniowe spełniają standardy najwyższej jakości. Wyróżnienie to, jest jednocześnie zobowiązaniem dla firmy ELPRO do ciągłego doskonalenia swoich działań i dbałości o satysfakcję Klientów.

 

Co oznacza akredytacja Mazowieckiego Kuratorium Oświaty?

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów potwierdzenia jakości procesu kształcenia i jego efektów. Uzyskanie akredytacji przez Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa stanowi potwierdzenie, iż placówka spełnia ustalone przez Kuratorium Oświaty wymagania i przyjęte kryteria, m.in.:

- zapewnia bazę wyposażoną w środki dydaktyczne, w tym w środki umożliwiające wykorzystywanie technik komputerowych,

- zatrudnia do prowadzenia kursów kadrę o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i doświadczeniu zawodowym oraz tworzy warunki do jej stałego doskonalenia,

- tworzy wysokiej jakości własne programy kształcenia i materiały dydaktyczne,

- wdraża nowoczesne, systemowe rozwiązania w celu zapewnienia wysokiej jakości prowadzonego kształcenia,

- wyniki ewaluacji wykorzystuje do modyfikacji programów i organizacji prowadzonego kształcenia.

 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)