Akredytacja Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Informujemy, że na podstawie decyzji Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 3 czerwca 2016 roku Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa otrzymał akredytację na prowadzone kursy w zakresie:

- Autodesk AutoCAD (40 godz.)

- Autodesk AutoCAD (30 godz.)

- Autodesk Revit (30 godz.)

- Autodesk Inventor (30 godz.)

- Autodesk 3ds Max (30 godz.)

- Autodesk Robot Structural Analysis (30 godz.)

- Kosztorysowanie (30 godz.)

- Ocena Energetyczna budynków (30 godz.)

 

Decyzja ta, została wydana na podstawie przeprowadzonego postępowania akredytacyjnego i dokonaniu pozytywnej oceny działalności placówki przez zespół, o którym mowa w § 8 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 roku w sprawie akredytacji placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2003 r. Nr 227, poz. 2247).

Akt nadania akredytacji jest potwierdzeniem, że Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa,  jest godny zaufania a świadczone usługi szkoleniowe spełniają standardy najwyższej jakości. Wyróżnienie to, jest jednocześnie zobowiązaniem dla firmy ELPRO do ciągłego doskonalenia swoich działań i dbałości o satysfakcję Klientów.

 

Co oznacza akredytacja Mazowieckiego Kuratorium Oświaty?

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów potwierdzenia jakości procesu kształcenia i jego efektów. Uzyskanie akredytacji przez Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa stanowi potwierdzenie, iż placówka spełnia ustalone przez Kuratorium Oświaty wymagania i przyjęte kryteria, m.in.:

- zapewnia bazę wyposażoną w środki dydaktyczne, w tym w środki umożliwiające wykorzystywanie technik komputerowych,

- zatrudnia do prowadzenia kursów kadrę o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i doświadczeniu zawodowym oraz tworzy warunki do jej stałego doskonalenia,

- tworzy wysokiej jakości własne programy kształcenia i materiały dydaktyczne,

- wdraża nowoczesne, systemowe rozwiązania w celu zapewnienia wysokiej jakości prowadzonego kształcenia,

- wyniki ewaluacji wykorzystuje do modyfikacji programów i organizacji prowadzonego kształcenia.

 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)