Autoryzacja Autodesk

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. jest jedyną firmą w południowo-wschodniej Polsce, posiadającą status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Akademickiego Partnera AUTODESK – znanego na świecie lidera w tworzeniu oprogramowania wspomagającego prace projektowe.


Autoryzacja AUTODESK jest przede wszystkim gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług szkoleniowych, gdyż status ten przyznawany jest tylko wybranym ośrodkom spełniającym określone wymagania odnośnie programu szkoleniowego, kwalifikacji kadry, sprzętu komputerowego, materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia ośrodka.

Dzięki autoryzacji AUTODESK każdy z uczestników szkolenia otrzymuje międzynarodowy CERTYFIKAT – dokument generowany bezpośrednio przez producenta oprogramowania po zdaniu egzaminu i przesłaniu ankiety ewaluacyjnej.

Certyfikat AUTODESK to wiarygodne potwierdzenie umiejętności i wiedzy - jego uzyskanie sprzyja szybszemu rozwojowi zawodowemu, zwiększa produktywność i wiarygodność!

Autoryzacja AUTODESK oznacza nie tylko otrzymanie przez Uczestników szkoleń, honorowanego na całym świecie CERTYFIKATU potwierdzającego kwalifikacje w zakresie obsługi programu AutoCAD, ale przede wszystkim prestiż udziału w kursie nadzorowanym przez światowego lidera w tworzeniu oprogramowania.

Korzyści wynikające z wyboru Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego:

  • rozwój umiejętności, pozwalających w pełni wykorzystać oprogramowanie AUTODESK,

  • kursy AutoCAD prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów zgodnie z programami szkoleń wynikającymi z wymagań i standardów Autodesk,

  • otrzymanie profesjonalnych materiałów szkoleniowych,

  • przygotowanie do egzaminu umożliwiającego uzyskanie certyfikatu Autodesk,

  • praca na wysokiej jakości sprzęcie komputerowym,

  • zapoznanie się z przykładowymi projektami i ćwiczeniami, podkreślającymi rzeczywiste zastosowania programu w codziennej pracy,

  • zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy, poprzez uzyskanie kwalifikacji potwierdzonych prestiżowym certyfikatem Autodesk.

 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)