ISO 9001:2015

Polityka Jakości

„Zarząd Spółki przyjmuje odpowiedzialność za wdrożenie i realizację Polityki Jakości, deklarując, że wszyscy pracownicy uznają za priorytet zadania z niej wynikające oraz zapewniając środki na wdrażanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

 

Głównym celem ELPRO Sp. z o.o. wynikającym z misji Firmy jest podnoszenie standardów kształcenia i tworzenie nowej jakości tzw. „kultury technicznej” w szeroko rozumianej branży budowlanej.

 

Zatrudniając wykwalifikowanych wykładowców, doradców i pracowników osiągamy wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny naszych usług, możliwy do potwierdzenia zewnętrznymi egzaminami.

 

Dążąc do sprawnej współpracy z instytucjami zlecającymi realizacje szkoleń i doradztwa koncentrujemy się na rzetelnym i terminowym realizowaniu postanowień umowy ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny finansowej i realizacji założonych wskaźników.

 

Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, zdobywając certyfikaty i współpracując z wysokiej klasy specjalistami jesteśmy w stanie realizować innowacyjne rozwiązania projektowe.

Wdrażamy i doskonalimy system zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2015 z wiarą, że pomoże nam jeszcze lepiej poznawać i realizować wymagania naszych klientów i funkcjonować zgodnie z literą prawa.”

 

Lublin, 09.04.2018 r.

Dr hab. inż. Paweł Wegierek, prof. PL

Prezes Zarządu

 

 

 

 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)