ISO 9001:2008

Polityka Jakości

„Zarząd Spółki przyjmuje odpowiedzialność za wdrożenie i realizację Polityki Jakości, deklarując, że wszyscy pracownicy uznają za priorytet zadania z niej wynikające oraz zapewniając środki na wdrażanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

 

Głównym celem ELPRO Sp. z o.o. wynikającym z misji Firmy jest podnoszenie standardów kształcenia i tworzenie nowej jakości tzw. „kultury technicznej” w szeroko rozumianej branży budowlanej.

 

Zatrudniając wykwalifikowanych wykładowców, doradców i pracowników osiągamy wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny naszych usług, możliwy do potwierdzenia zewnętrznymi egzaminami.

 

Dążąc do sprawnej współpracy z instytucjami zlecającymi realizacje szkoleń i doradztwa koncentrujemy się na rzetelnym i terminowym realizowaniu postanowień umowy ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny finansowej i realizacji założonych wskaźników.

 

Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, zdobywając certyfikaty i współpracując z wysokiej klasy specjalistami jesteśmy w stanie realizować innowacyjne rozwiązania projektowe.

Wdrażamy i doskonalimy system zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2008 z wiarą, że pomoże nam jeszcze lepiej poznawać i realizować wymagania naszych klientów i funkcjonować zgodnie z literą prawa.”

 

Lublin, 25.05.2012 r.

Paweł Wegierek

Prezes Zarządu

 

 

 

 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)