Oddziały


Centrala ELPRO Sp. z o.o. od momentu powstania firmy mieści się w Lublinie. Natomiast w związku z rozwojem Spółki i dużym zainteresowaniem oferowanymi szkoleniami i usługami wśród mieszkańców i przedsiębiorstw województwa mazowieckiego w styczniu 2011 roku został utworzony Oddział firmy w Warszawie. Funkcjonuje on z powodzeniem do chwili obecnej, z każdym rokiem zyskując na znaczeniu poprzez konsekwentne dążenie do osiągnięcia precyzyjnie wyznaczonego celu, jakim jest zdobycie ugruntowanej pozycji na wymagającym rynku warszawskim.


Oddział Warszawa realizuje pełny zakres szkoleń i usług oferowanych przez ELPRO Sp. z o.o.


 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)