Oddziały


Centrala ELPRO Sp. z o.o. od momentu powstania firmy mieści się w Lublinie. Natomiast w związku z rozwojem Spółki i dużym zainteresowaniem oferowanymi szkoleniami i usługami wśród mieszkańców i przedsiębiorstw województwa mazowieckiego w styczniu 2011 roku został utworzony Oddział firmy w Warszawie. Funkcjonuje on z powodzeniem do chwili obecnej, z każdym rokiem zyskując na znaczeniu poprzez konsekwentne dążenie do osiągnięcia precyzyjnie wyznaczonego celu, jakim jest zdobycie ugruntowanej pozycji na wymagającym rynku warszawskim.


Oddział Warszawa realizuje pełny zakres szkoleń i usług oferowanych przez ELPRO Sp. z o.o.


 

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)