ELPRO Warszawa


Zapraszamy do Oddziału Ośrodka Kszatłcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o., mieszczącego się w Warszawie przy ul. Mińskiej 63A w biurowcu PRYZMAT. Nasz Oddział dysponuje klimatyzowaną salą komputerową przystosowaną do prowadzenia zajęć komputerowych dla grup 12-sto osobowych. Oddział jest wyposażony w bardzo wysokiej jakości sprzęt komputerowy, monitory LCD, projektor multimedialny. Dodatkowo w budynku znajduje się biuro, recepcja, przestronny hol oraz kuchnia w pełni wyposażona i dostępna dla uczestników szkoleń podczas ich trwania.

Oddział zapewnia kompleksowość usług poprzez stosowanie nowoczesnych metod i technik w procesie organizacji i prowadzenia szkoleń, przez co umożliwia firmom oraz osobom indywidualnym uzupełnianie wiadomości oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych z zakresu specjalistycznych szkoleń branżowych.

Nasi trenerzy jak i pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe oraz systematycznie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności na kursach, szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych.

 

Zapoznaj się z aktualną ofertą promocyjną szkoleń w Oddziale ELPRO Sp. z o.o. w Warszawie:

1) Oferta promocyjna "RABAT -40% Uprawnienia Energetyczne", dotyczy szkoleń realizowanych:

- wyłącznie w Siedzibie Firmy ELPRO Sp. z o.o. w Lublinie i Oddziale w Warszawie w okresie od 01.01.2018 r. do 31.01.2018 r.


2) Oferta promocyjna "RABAT z Kartą Warszawiaka - 20% i Kartą Młodego Warszawiaka -50%", dotyczy szkoleń realizowanych:

- wyłącznie w Oddziale Firmy ELPRO Sp. z o.o. w Warszawie w okresie od 01.02.2016 r. do 31.12.2018 r.


3) Oferta promocyjna "RABAT z Kartą Dużej Rodziny - 20% i -50%", dotyczy szkoleń realizowanych:

- w Siedzibie Firmy ELPRO Sp. z o.o. w Lublinie i Oddziale w Warszawie oraz w punktach szkoleniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju w okresie od 01.04.2017 - na czas nieokreślony.

- Rabat obejmuje szkolenia z aktualnej oferty ELPRO, z wyłączeniem szkoleń: Uprawnienia Energetyczne, Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika, Pompy Ciepła oraz Słoneczne Systemy Grzewcze).


Adres:

ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa

03-828 Warszawa, ul. Mińska 63A

tel.: 22 247 29 07

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)