Aktualności

01/06/2017

ELPRO partnerem Karty Dużej Rodziny


Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. został nowym partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny", który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Już od 1 maja 2017 roku, rodziny wielodzietne będą mogły korzystać z ulgi 20% i 50% na usługi szkoleniowe.

 

Realizując ideę CSR - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, systematycznie angażujemy się w ważne i cenne społecznie inicjatywy. Tym bardziej cieszymy się, że możemy dołączyć do projektu Karty Dużej Rodziny i zapewnić usługi szkoleniowe na atrakcyjnych warunkach dla rodzin wielodzietnych.

Karta jest wydawana bezpłatnie i bez względu na dochód każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, natomiast Dzieci do 18-stego roku życia lub do ukończenia nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

 

Ulga jest przypisywana podczas zgłoszenia na usługi szkoleniowe:

- ulga 20% dla Rodzica - od ceny katalogowej szkolenia

- ulga 50% dla Dziecka (wiek do 26 roku życia) - od ceny katalogowej szkolenia

 

Warunkiem przyznania ulgi jest okazanie w dniu rozpoczęcia szkolenia:

- przez Rodzica: Karty Dużej Rodziny,

- przez Dziecko: Karty Dużej Rodziny oraz dokumentu potwierdzającego wiek.


Ulga dotyczy szkoleń realizowanych w Centrali w Lublinie (ul. Stefczyka 32), Oddziale w Warszawie (ul. Mińska 63A) oraz punktach szkoleniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Ulga obejmuje szkolenia z aktualnej oferty ELPRO, z wyłączeniem szkoleń: Uprawnienia Energetyczne, Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika, Pompy Ciepła oraz Słoneczne Systemy Grzewcze).

 

Wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny, możecie Państwo wypełnić tutaj - link.

Wykaz wszystkich Partnerów Karty Dużej, znajdzie Państwo tutaj - link.

Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)