Aktualności

01/06/2017

ELPRO partnerem Karty Dużej Rodziny


Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. został nowym partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny", który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Już od 1 maja 2017 roku, rodziny wielodzietne będą mogły korzystać z ulgi 20% i 50% na usługi szkoleniowe.

 

Realizując ideę CSR - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, systematycznie angażujemy się w ważne i cenne społecznie inicjatywy. Tym bardziej cieszymy się, że możemy dołączyć do projektu Karty Dużej Rodziny i zapewnić usługi szkoleniowe na atrakcyjnych warunkach dla rodzin wielodzietnych.

Karta jest wydawana bezpłatnie i bez względu na dochód każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, natomiast Dzieci do 18-stego roku życia lub do ukończenia nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

 

Ulga jest przypisywana podczas zgłoszenia na usługi szkoleniowe:

- ulga 20% dla Rodzica - od ceny katalogowej szkolenia

- ulga 50% dla Dziecka (wiek do 26 roku życia) - od ceny katalogowej szkolenia

 

Warunkiem przyznania ulgi jest okazanie w dniu rozpoczęcia szkolenia:

- przez Rodzica: Karty Dużej Rodziny,

- przez Dziecko: Karty Dużej Rodziny oraz dokumentu potwierdzającego wiek.


Ulga dotyczy szkoleń realizowanych w Centrali w Lublinie (ul. Stefczyka 32), Oddziale w Warszawie (ul. Mińska 63A) oraz punktach szkoleniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Ulga obejmuje szkolenia z aktualnej oferty ELPRO, z wyłączeniem szkoleń: Uprawnienia Energetyczne, Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika, Pompy Ciepła oraz Słoneczne Systemy Grzewcze).

 

Wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny, możecie Państwo wypełnić tutaj - link.

Wykaz wszystkich Partnerów Karty Dużej, znajdzie Państwo tutaj - link.

Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)