Aktualności

02/06/2017

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AUTOCAD vs REVIT"


ELPRO Sp. z o o., razem z Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie zapraszają studentów na praktyczne bezpłatne 2 godzinne warsztaty "AutoCAD vs Revit", które odbędą się 7 czerwca 2017 roku w godz. 18:00 - 20:00 na terenie Uczelni SGGW w Auli IV, Budynek 34.

Uczestnicy po ukończeniu warsztatów otrzymają Międzynarodowy Certyfikat Autodesk potwierdzający udział w wydarzeniu "Certificate of Participation" oraz bony rabatowe -55% do wykorzystania na szkolenia z aktualnej oferty ELPRO.

 

Chcesz wiedzeć więcej? - zadzwoń do nas:

Karolina Kawa: 504 268 292

Patrycja Kryśkiewicz: 513 770 462

 

Serdecznie zapraszamy!


Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)