Aktualności

05/06/2018

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AutoCAD modelowanie 3D"


ELPRO Sp. z o.o., razem z Biurem Karier WAT i Stowarzyszeniem BEST WAT zaprasza studentów na praktyczne bezpłatne warsztaty "AutoCAD modelowanie 3D", które odbędą się już 12 czerwca 2018 roku na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Auli Wydziału Logistyki (bud. 135 Lipsk).

Uczestnicy po ukończeniu warsztatów otrzymają Międzynarodowy Certyfikat Autodesk, potwierdzający udział w wydarzeniu "Certificate of Participation" oraz bony rabatowe -55% do wykorzystania na szkolenia z aktualnej oferty ELPRO. Pod koniec warsztatów rozlosujemy nagrody - autorskie książki i płyty CD.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH AUTODESK!

 

 

Serdecznie zapraszamy - Zespół ELPRO.


Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)