Aktualności

02/06/2017

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AUTOCAD vs REVIT"


ELPRO Sp. z o o., razem z Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie zapraszają studentów na praktyczne bezpłatne 2 godzinne warsztaty "AutoCAD vs Revit", które odbędą się 7 czerwca 2017 roku w godz. 18:00 - 20:00 na terenie Uczelni SGGW w Auli IV, Budynek 34.

Uczestnicy po ukończeniu warsztatów otrzymają Międzynarodowy Certyfikat Autodesk potwierdzający udział w wydarzeniu "Certificate of Participation" oraz bony rabatowe -55% do wykorzystania na szkolenia z aktualnej oferty ELPRO.

 

Chcesz wiedzeć więcej? - zadzwoń do nas:

Karolina Kawa: 504 268 292

Patrycja Kryśkiewicz: 513 770 462

 

Serdecznie zapraszamy!


Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)