Aktualności

02/06/2017

Relacja z seminarium naukowego„SYNERGIA TECHNOLOGII I ENERGII W OZE”

LUBLIN, 30 MAJA 2017 ROKU

 

W dniu 30 maja 2017 roku, Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o., brał aktywny udział w seminarium naukowym pod tytułem Synergia technologii i energii w OZE, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce w Lublinie i Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej.

 

CEL WYDARZENIA
Celem seminarium było przybliżenie problematyki wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zapoznanie się z wyzwaniami rynku wobec osób, które wchodzą na ścieżkę kariery zawodowej. Spotkanie zgromadziło ponad 200 osób, wśród których obecni byli studenci oraz pracownicy Politechniki Lubelskiej, jak również uczniowie Państwowej Szkoły Budownictwa i Geodezji z Lublina. Seminarium podzielone było na trzy sekcje: część wykładową, panel dyskusyjny oraz warsztaty tematyczne.

 

PROGRAM
Seminarium rozpoczęło się od wykładu pod tytułem. Kwalifikacje, których potrzebujesz w swojej przyszłości zawodowej, który wygłosił dr hab. inż. Paweł Węgierek, prof. PL. Następnie, Pani Mariola Bucior, Manager ds. Kreowania Marki z firmy ELPRO Sp. z o.o., przedstawiła informacje na temat certyfikowanych szkoleń realizowanych przez firmę, jako przepustki do kariery zawodowej dla absolwentów Politechniki Lubelskiej.

 

W części warsztatowej, uczestnicy seminarium mieli okazję zapoznać się z ideą zrównoważonego projektowania w budownictwie. Pan Adam Stępień, Ekspert ds. Autodesk w firmie ELPRO, w tym celu przeprowadził zajęcia komputerowe z wykorzystaniem programu Autodesk Revit, jako narzędzia umożliwiającego praktyczne zastosowanie technologii BIM w procesie projektowania.

 

Seminarium cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, co zostało potwierdzone pozytywnymi opiniami studentów, uczniów i pracowników uczelni. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w seminarium oraz w wybranych przez siebie warsztatach tematycznych.

 

Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)