Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy ELPRO Sp. z o.o. jest ORGANIZACJA SPECJALISTYCZNYCH SZKOLEŃ dedykowanych  dla branży energetycznej i budowlanej. Firma posiada liczne akredytacje i autoryzacje, dzięki którym większość oferowanych szkoleń kończy się uzyskaniem uprawnień lub certyfikatów.

We wszystkich poniżej wymienionych dziedzinach dysponujemy kadrą trenerską i potencjałem technicznym zapewniającym standard usług na poziomie spełniającym wysokie wymagania poszczególnych instytucji akredytujących oraz stosowanego w Spółce Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

 

 

MODUŁY OFEROWANYCH SZKOLEŃ

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________DRUGIM RODZAJEM działalności ELPRO Sp. z o.o. jest szeroki wachlarz usług z kompleksową obsługą procesu powstawania dokumentacji (uzgodnienia, zgody itp.). Ponadto oferujemy doradztwo i ekspertyzy w zakresie branży budowlanej i energetycznej oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalacje OZE w ramach różnych źródeł finansowania.

 

  • AUDYTY I ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE Więcej>

  • PROJEKTOWANIE INSTALACJI OZE

  • PRZEGLĄDY OKRESOWE URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

  • PROJEKTOWANIE INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

  • SPORZADZANIE KOSZTORYSÓW BUDOWLANYCH

  • WIZUALIZACJE W ARCHITEKTURZE

 

Oferta dotycząca świadczonych usług jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb Klienta. W związku z tym szczegółowe informacje uzyskają Państwo po przesłaniu zapytania na adres e-mail: biuro@elpro.lublin.pl oraz pod numerem telefonu: 81 740 65 06 wew. 21.

Zapraszamy do kontaktu, udzielimyPaństwu szczegółowych informacji na temat poszczególnych usług oraz zaoferujemy najodpowiedniejszą opcję współpracy.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)