Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy ELPRO Sp. z o.o. jest ORGANIZACJA SPECJALISTYCZNYCH SZKOLEŃ dedykowanych  dla branży energetycznej i budowlanej. Firma posiada liczne akredytacje i autoryzacje, dzięki którym większość oferowanych szkoleń kończy się uzyskaniem uprawnień lub certyfikatów.

We wszystkich poniżej wymienionych dziedzinach dysponujemy kadrą trenerską i potencjałem technicznym zapewniającym standard usług na poziomie spełniającym wysokie wymagania poszczególnych instytucji akredytujących oraz stosowanego w Spółce Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

 

 

MODUŁY OFEROWANYCH SZKOLEŃ

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________DRUGIM RODZAJEM działalności ELPRO Sp. z o.o. jest szeroki wachlarz usług z kompleksową obsługą procesu powstawania dokumentacji (uzgodnienia, zgody itp.). Ponadto oferujemy doradztwo i ekspertyzy w zakresie branży budowlanej i energetycznej oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalacje OZE w ramach różnych źródeł finansowania.

 

  • AUDYTY I ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE Więcej>

  • PROJEKTOWANIE INSTALACJI OZE

  • PRZEGLĄDY OKRESOWE URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

  • PROJEKTOWANIE INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

  • SPORZADZANIE KOSZTORYSÓW BUDOWLANYCH

  • WIZUALIZACJE W ARCHITEKTURZE

 

Oferta dotycząca świadczonych usług jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb Klienta. W związku z tym szczegółowe informacje uzyskają Państwo po przesłaniu zapytania na adres e-mail: biuro@elpro.lublin.pl oraz pod numerem telefonu: 81 740 65 06 wew. 21.

Zapraszamy do kontaktu, udzielimyPaństwu szczegółowych informacji na temat poszczególnych usług oraz zaoferujemy najodpowiedniejszą opcję współpracy.

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)