Szkolenia AutoCAD - Poziom podstawowy

 

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z zakresu:
Autodesk AutoCAD - Poziom podstawowy


 

 • INFORMACJE OGÓLNE

  CEL SZKOLENIA
  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z podstawowymi poleceniami i funkcjami programu AutoCAD, pozwalającymi na rozpoczęcie pracy z programem AutoCAD. W trakcie nauki uczestnik pozna zasady poruszania się w przestrzeni 2D przy pomocy współrzędnych prostokątnych i biegunowych oraz trybów lokalizacji do istniejących obiektów.

  Po ukończeniu szkolenia uczestnik:
  1. posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu AutoCAD, konfiguracji, tworzenia i podstaw edycji rysunków płaskich
  2. umie samodzielnie tworzyć i edytować podstawowe rysunki w programie AutoCAD
  3. potrafi przystosować program AutoCAD do swoich indywidualnych potrzeb, w celu maksymalnego podniesienia wydajności i wygody pracy

  GRUPA DOCELOWA
  Szkolenie skierowane jest do osób rozpoczynających pracę z programem AutoCAD. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
 • PROGRAM SZKOLENIA

  [rozwiń]
  LP Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy /30h/
  1. Pierwsze kroki w obsłudze programu AutoCAD 6h
  (omówienie środowiska i trybów pracy programu AutoCAD, sposoby określania współrzędnych w dwuwymiarowej przestrzeni AutoCAD, podstawowe funkcje paska „Rysuj”, Tryby lokalizacji względem obiektów, polecenia edycyjne)
  2. Tworzenie bloków i szablonów, wymiarowanie 6h
  (tworzenie i edycja bloków, nadawanie i zmiana atrybutów, definiowanie lokalnych układów współrzędnych, tworzenie nowych stylów tekstu i tabel, praca w obszarze modelu i układów, tworzenie szablonów do wydruku, wymiarowanie obiektów)
  3. Parametry i operacje na blokach 6h
  (nadawanie parametrów utworzonym blokom, przyporządkowywanie operacji do określonych parametrów, łączenie operacji na jednym obiekcie rysunkowym, podstawy rysowania przestrzennego, przekształcanie obiektów 2D w bryły, podstawowe funkcje edycyjne w układzie 3D)
  4. Tworzenie zaawansowanych obiektów 6h
  (wykorzystanie polilinii do tworzenia obiektów, kreskowanie obiektów, praca z obszarem tekstu, praca z tabelami – zaawansowane opcje programu, cofanie operacji)
  5. Egzamin sprawdzający wiedzę z poziomu podstawowego AutoCAD 6h
  (przypomnienie podstawowych funkcji i opcji programu AutoCAD, egzamin z poziomu podstawowego sprawdzający wiedzę i nabyte umiejętności)

   

 

ZAŚWIADCZENIA

Kurs Autodesk AutoCAD – poziom podstawowy zakończony jest praktycznym egzaminem wewnętrznym, sprawdzającym nabytą wiedzę i umiejętności. Egzamin przeprowadzany jest w ostatnim dniu szkolenia.

W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu uczestnicy szkolenia uzyskują zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622 ze zm.). Ponadto uczestnicy kursu otrzymują międzynarodowe certyfikaty Autodesk AutoCAD, potwierdzające kwalifikacje w zakresie obsługi i wykorzystania w procesie projektowania oprogramowania Autodesk. Certyfikaty te mają jednolity format we wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk na całym świecie.

 

ANKIETA

Uczestnicy na zakończenie szkolenia, wypełniają ankietę on-line na portalu „Ankiety ELPRO”, oceniającą zawartość merytoryczną szkolenia.

 

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

 • Węgierek P., Stępień A.: Autodesk AutoCad Poziom podstawowy, s.169. Wyd. ELPRO Sp. z o.o., Lublin, 2015,
  ISBN: 978-83-64492-02-0

 • Płyta CD Autodesk AutoCad – Poziom podstawowy"

 • Rysunki pomocnicze drukowane przez trenera

 

INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie organizowane jest w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk w formie warsztatów komputerowych.
Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie Państwo na stronie: www.elpro.lublin.pl/szkolenia


Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram szkoleń z AutoCAD poziom podstawowy. W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej,  pod napisem "Zgłoś się".

 

Termin

Rodzaj szkolenia

Miejsce

Miasto

Dostępność

Zapisy

2019-08-23 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2019-09-10 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-09-20 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2019-10-08 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-10-11 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2019-11-05 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-12-10 Autodesk AutoCAD - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się


Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)