AutoCAD - Poziom zaawansowany

 

 

 

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z zakresu:
Autodesk AutoCAD - Poziom zaawansowany

 

 

 

 

 

 

 • INFORMACJE OGÓLNE

  CEL SZKOLENIA
  Celem szkolenia jest ugruntowanie znajomości tworzenia rysunków płaskich i zapoznanie z poleceniami edycji zaawansowanej. Omówienie zasad przystosowania programu AutoCAD do indywidualnych potrzeb użytkownika i współpracy z innymi programami w celu podniesienia wydajności i wygody pracy.

  Po ukończeniu szkolenia uczestnik:
  1. posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu obsługi programu AutoCAD
  2. umie samodzielnie tworzyć rysunki płaskie, wykorzystując polecenia edycji zaawansowanej
  3. potrafi zarządzać odnośnikami zewnętrznymi, pracować w przestrzeni modelu i papieru, dokonywać wydruków oraz dostosowywać menu do własnych potrzeb

  GRUPA DOCELOWA
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które miały już kontakt z programem i posiadają podstawowe umiejętności w pracy z programem AutoCAD, np. w ramach szkolenia AutoCAD poziom podstawowy. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
 • PROGRAM SZKOLENIA

  [rozwiń]
  LP Autodesk AutoCAD - poziom zaawansowany /30h/
  1. Polecenia edycji zaawansowanej 6h
  (Edytor tekstu wielowierszowego, tworzenie zestawienia obiektów z wykorzystaniem funkcjonalności programu Excel, zasady korzystania i tworzenie filtru, kalkulator geometryczny – jego wykorzystanie i funkcje, menadżer rodzajów linii i rysowanie obiektów z wykorzystaniem multilinii, wymiarowanie zaawansowane)
  2. Bloki dynamiczne 6h
  (Dodawanie parametrów i wykonywanie operacji na blokach: rozciąganie, skalowanie, obracanie, odwracanie, szyk, widoczność, tworzenie bloków dynamicznych, operacje łańcuchowe na blokach)
  3. Personalizacja 6h
  (Modyfikowanie menu programu AutoCAD, modyfikacja nazewnictwa poleceń, praca z obszarem papieru)
  4. Rysunek izometryczny i obsługa plików rastrowych 6h
  (Tworzenie, wymiarowanie i kreskowanie rysunków izometrycznych, tworzenie widoków wektorowych do prezentacji, tworzenie animacji złożonych z wielu widoków, praca z plikami rastrowymi, dołączanie i odłączanie rastrów od rysunku, przygotowanie rastra jako podkład rysunku wektorowego, modyfikacja kolejności wyświetlania obiektów wektorowych i rastrowych)
  5. Egzamin sprawdzający wiedzę z poziomu zaawansowanego 2D 6h
  (Przypomnienie zaawansowanych funkcji i opcji programu AutoCAD, egzamin z poziomu zaawansowanego 2D sprawdzający wiedzę i nabyte umiejętności)

   


ZAŚWIADCZENIA

Kurs Autodesk AutoCAD – poziom zaawansowany zakończony jest praktycznym egzaminem wewnętrznym, sprawdzającym nabytą wiedzę i umiejętności. Egzamin przeprowadzany jest w ostatnim dniu szkolenia.

W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu uczestnicy szkolenia uzyskują zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622 ze zm.). Ponadto uczestnicy kursu otrzymują międzynarodowe certyfikaty Autodesk AutoCAD, potwierdzające kwalifikacje w zakresie obsługi i wykorzystania w procesie projektowania oprogramowania Autodesk. Certyfikaty te mają jednolity format we wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk na całym świecie.

 

ANKIETA

Uczestnicy na zakończenie szkolenia, wypełniają ankietę on-line na portalu „Ankiety ELPRO”, oceniającą zawartość merytoryczną szkolenia.

 

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

 • Węgierek P., Stępień A.: Autodesk AutoCad Poziom zaawansowany 2D, s. 142. Wyd. ELPRO Sp. z o.o., Lublin, 2015,
  ISBN: 978-83-64492-03-7

 • Płyta CD Autodesk AutoCad – Poziom zaawansowany 2D"

 • Rysunki pomocnicze drukowane przez trenera

 

INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie organizowane jest w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk w formie warsztatów komputerowych.
Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie Państwo na stronie: www.elpro.lublin.pl/szkolenia

 

Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram szkoleń z AutoCAD poziom zaawansowany.  W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, pod napisem "Zgłoś się".

Termin

Rodzaj szkolenia

Miejsce

Miasto

Dostępność

Zapisy

2019-09-11 Autodesk AutoCAD - poziom zaawansowany ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-10-09 Autodesk AutoCAD - poziom zaawansowany ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-11-06 Autodesk AutoCAD - poziom zaawansowany ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2019-12-11 Autodesk AutoCAD - poziom zaawansowany ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się


Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)