Autodesk 3ds Max - Poziom podstawowy

 

 • INFORMACJE OGÓLNE

  CEL SZKOLENIA
  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z najważniejszymi możliwościami i funkcjami programu 3ds Max. Szkolenie stanowi wprowadzenie do grafiki 3D i jest przygotowaniem uczestnika do samodzielnej pracy w środowisku grafiki trójwymiarowej i animacji. W trakcie nauki uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu konfiguracji i podstawowych narzędzi programu 3ds Max, pozna funkcje programu dotyczące modelowania brył, nakładania materiałów, oświetlenia, ustawienia świateł.

  Po ukończeniu szkolenia uczestnik:
  1. nabywa wiedzę z zakresu konfiguracji i podstawowych narzędzi programu 3ds Max
  2. umie wykorzystywać podstawowe obiekty, przekształcać je, obracać oraz skalować, a następnie używać efektów kamer i oświetlenia
  3. ma umiejętność samodzielnego tworzenia podstawowych scen i prostych animacji w programie 3ds Max
  4. potrafi przystosować program 3ds Max do swoich indywidualnych potrzeb w celu maksymalnego podniesienia wydajności i wygody pracy.

  GRUPA DOCELOWA
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą samodzielnie poruszać się w środowisku grafiki trójwymiarowej i animacji. Skierowane dla architektów, projektantów, specjalistów ds. wizualizacji, grafików i twórców gier. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
 • PROGRAM SZKOLENIA

  [rozwiń]
  LP Autodesk 3ds Max /30h/
  1. Zapoznanie z interfejsem programu 3ds Max 6h
  (menu głównie pasek narzędzi, pasek komend, jednostki i siatka konstrukcyjna, konfiguracja okien i przełączanie się między widokami, tryby wyświetlania obiektów, nawigacja w oknach widokowych)
  2. Tworzenie i transformacje obiektów 6h
  (tworzenie nowych obiektów, narzędzia: group move, rotate, transform, scale, copy, wyszukiwanie obiektów, tworzenie grup selekcji)
  3. Modelowanie kształtów parametrycznych 6h
  (tworzenie kształtów parametrycznych, edycja i zmiana parametrów brył, modyfikatory, gęstość siatki, wytłaczanie prostoliniowe i po ścieżce, szeregi obiektów array, odbicia lustrzane mirror)
  4. Tworzenie materiałów 6h
  (tworzenie nowych materiałów i tekstur, nakładanie materiałów na obiekty, rozmieszczenie materiału w obiekcie, kanały mapowania, modyfikator UVW Map)
  5. Wstawianie kamer 6h
  (parametry i typy kamer, nawigacja kamery, zmiana kąta kamery, ustawienie intensywności i zakresu oświetlenia, przygotowanie sceny do renderingu, egzamin sprawdzający wiedzę i nabyte umiejętności)

   

 

ZAŚWIADCZENIA

Kurs Autodesk 3ds Max Design – poziom podstawowy zakończony jest praktycznym egzaminem wewnętrznym, sprawdzającym nabytą wiedzę i umiejętności. Egzamin przeprowadzany jest w ostatnim dniu szkolenia.

W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu uczestnicy szkolenia uzyskują zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622 ze zm.). Ponadto uczestnicy kursu otrzymują międzynarodowe certyfikaty Autodesk 3ds Max Design, potwierdzające kwalifikacje w zakresie obsługi i wykorzystania w procesie projektowania oprogramowania Autodesk. Certyfikaty te mają jednolity format we wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk na całym świecie.

ANKIETA

Uczestnicy na zakończenie szkolenia, wypełniają ankietę on-line na portalu „Ankiety ELPRO”, oceniającą zawartość merytoryczną szkolenia.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

 • Węgierek P., Stępień A.: Autodesk 3ds Max. Wizualizacje architektoniczne.
  Wyd. ELPRO Sp. z o.o., Lublin, 2015

 • Materiały szkoleniowe na płycie CD „Autodesk 3ds Max. Wizualizacje architektoniczne”

 • Rysunki pomocnicze drukowane przez trenera

 

INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie organizowane jest w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk w formie warsztatów komputerowych. Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie Państwo na stronie: www.elpro.lublin.pl/szkolenia


Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram szkoleń z AutoCAD poziom podstawowy. W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod napisem "Zgłoś się".

 

Termin

Rodzaj szkolenia

Miejsce

Miasto

Dostępność

Zapisy

2017-10-20 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2017-11-17 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2017-12-15 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2017-12-15 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Stefczyka 32 Lublin Wolne miejsca Zgłoś się
2018-02-16 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się
2018-04-20 Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy ELPRO Sp. z o.o., ul. Mińska 63A Warszawa Wolne miejsca Zgłoś się


Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)