Autodesk 3ds Max - Poziom podstawowy

 

 • INFORMACJE OGÓLNE

  CEL SZKOLENIA
  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z najważniejszymi możliwościami i funkcjami programu 3ds Max. Szkolenie stanowi wprowadzenie do grafiki 3D i jest przygotowaniem uczestnika do samodzielnej pracy w środowisku grafiki trójwymiarowej i animacji. W trakcie nauki uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu konfiguracji i podstawowych narzędzi programu 3ds Max, pozna funkcje programu dotyczące modelowania brył, nakładania materiałów, oświetlenia, ustawienia świateł.

  Po ukończeniu szkolenia uczestnik:
  1. nabywa wiedzę z zakresu konfiguracji i podstawowych narzędzi programu 3ds Max
  2. umie wykorzystywać podstawowe obiekty, przekształcać je, obracać oraz skalować, a następnie używać efektów kamer i oświetlenia
  3. ma umiejętność samodzielnego tworzenia podstawowych scen i prostych animacji w programie 3ds Max
  4. potrafi przystosować program 3ds Max do swoich indywidualnych potrzeb w celu maksymalnego podniesienia wydajności i wygody pracy.

  GRUPA DOCELOWA
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą samodzielnie poruszać się w środowisku grafiki trójwymiarowej i animacji. Skierowane dla architektów, projektantów, specjalistów ds. wizualizacji, grafików i twórców gier. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
 • PROGRAM SZKOLENIA

  [rozwiń]
  LP Autodesk 3ds Max /30h/
  1. Zapoznanie z interfejsem programu 3ds Max 6h
  (menu głównie pasek narzędzi, pasek komend, jednostki i siatka konstrukcyjna, konfiguracja okien i przełączanie się między widokami, tryby wyświetlania obiektów, nawigacja w oknach widokowych)
  2. Tworzenie i transformacje obiektów 6h
  (tworzenie nowych obiektów, narzędzia: group move, rotate, transform, scale, copy, wyszukiwanie obiektów, tworzenie grup selekcji)
  3. Modelowanie kształtów parametrycznych 6h
  (tworzenie kształtów parametrycznych, edycja i zmiana parametrów brył, modyfikatory, gęstość siatki, wytłaczanie prostoliniowe i po ścieżce, szeregi obiektów array, odbicia lustrzane mirror)
  4. Tworzenie materiałów 6h
  (tworzenie nowych materiałów i tekstur, nakładanie materiałów na obiekty, rozmieszczenie materiału w obiekcie, kanały mapowania, modyfikator UVW Map)
  5. Wstawianie kamer 6h
  (parametry i typy kamer, nawigacja kamery, zmiana kąta kamery, ustawienie intensywności i zakresu oświetlenia, przygotowanie sceny do renderingu, egzamin sprawdzający wiedzę i nabyte umiejętności)

   

 

ZAŚWIADCZENIA

Kurs Autodesk 3ds Max Design – poziom podstawowy zakończony jest praktycznym egzaminem wewnętrznym, sprawdzającym nabytą wiedzę i umiejętności. Egzamin przeprowadzany jest w ostatnim dniu szkolenia.

W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu uczestnicy szkolenia uzyskują zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622 ze zm.). Ponadto uczestnicy kursu otrzymują międzynarodowe certyfikaty Autodesk 3ds Max Design, potwierdzające kwalifikacje w zakresie obsługi i wykorzystania w procesie projektowania oprogramowania Autodesk. Certyfikaty te mają jednolity format we wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk na całym świecie.

ANKIETA

Uczestnicy na zakończenie szkolenia, wypełniają ankietę on-line na portalu „Ankiety ELPRO”, oceniającą zawartość merytoryczną szkolenia.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

 • Węgierek P., Stępień A.: Autodesk 3ds Max. Wizualizacje architektoniczne.
  Wyd. ELPRO Sp. z o.o., Lublin, 2015

 • Materiały szkoleniowe na płycie CD „Autodesk 3ds Max. Wizualizacje architektoniczne”

 • Rysunki pomocnicze drukowane przez trenera

 

INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie organizowane jest w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk w formie warsztatów komputerowych. Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie Państwo na stronie: www.elpro.lublin.pl/szkolenia


Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram szkoleń z AutoCAD poziom podstawowy. W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod napisem "Zgłoś się".

 

Termin

Rodzaj szkolenia

Miejsce

Miasto

Dostępność

Zapisy

Aktualnie brak terminów szkoleń. Zapraszamy wkrótce

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)