Aktualności

20-lecie ELPRO Sp. z o.o.

W dniu 1 maja 2023 roku Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. obchodził swoje 20-ste urodziny. Już od 2003 roku dzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem oraz podnosimy poziom kultury technicznej i wiedzy formalno-prawnej w energetyce oraz budownictwie.

Urodziny obchodziliśmy w sobotę 6 maja 2023 roku w restauracji Chata Swojsko Strawa, przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jest to dla nas szczególne miejsce, związane z wieloma wydarzeniami z życia firmy. Z okazji 20-lecia istnienia firmy, wszyscy pracownicy życzyli Prezesowi Zarządu Ośrodka Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. o.o., dr hab. inż. Pawłowi Węgierkowi, prof. uczelni, kolejnych lat pełnych satysfakcji, motywacji i kreatywności oraz, aby następne lata przyniosły nowe sukcesy.

Jako prezent wręczona została statuetka podkreślająca 20 lat istnienia firmy ELPRO, co zostało uczczone lampką szampana oraz kawałkiem tortu. Mieliśmy okazję na podsumowanie wspólnych działań, każdy pracownik przedstawił również swoje początki pracy i pierwsze wyzwania. Całość wydarzenia przebiegła w miłej atmosferze, a sam wieczór został dodatkowo wzbogacony o występ zespołu muzycznego Drewutnia.

Atrakcjom tego dnia nie było końca. Świętowanie 20-lecia firmy ELPRO zbiegło się czasowo z organizacją Juwenaliów Politechniki Lubelskiej, których jak co roku byliśmy sponsorem. Z tej okazji została przekazana Nagroda główna, bon 500 euro na dowolnie wybrany kurs, a samo wręczenie nagród odbyło się tuż przed koncertem głównej gwiazdy wieczoru – Beaty Kozidrak i Zespołu BAJM. Na zakończenie spędziliśmy aktywnie czas na koncercie, śpiewając wspólnie takie przeboje jak: Ta sama chwila, Biała Armia czy Myśli i słowa.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą usługową funkcjonującą na polskim rynku od 2003 roku, głównie w branży energetycznej, budowlanej  i architektonicznej. Podstawowym profilem działalności jest organizacja i prowadzenie  specjalistycznych szkoleń branżowych na terenie całego kraju. Firma świadczy również usługi  w zakresie projektowania urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, szeroko rozumianego doradztwa i ekspertyz technicznych, zajmuje się opracowywaniem audytów energetycznych  oraz sporządzaniem kosztorysów budowlanych.

Pracowitość, motywacja, determinacja,
chęć doskonalenia się, wytrwałość,
sumienność, dobra organizacja
– to wpływa na sukces przedsiębiorstwa
i My jesteśmy tego doskonałym przykładem!
Szczere gratulacje z okazji
20-lecia istnienia firmy ELPRO Sp. z o.o.
Prezesowi Zarządu Pawłowi Węgierkowi,
składają Pracownicy ELPRO Sp. z o.o.