Oddziały

Centrala ELPRO Sp. z o.o

Centrala Ośrodka Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. powstała w 2003 r. i znajduje się w Lublinie przy ul. Stefczyka 32.
W skład bazy dydaktyczno-lokalowej Centrali wchodzą: 3 pomieszczenia biurowe przeznaczone do obsługi klienta, 2 sale szkoleniowe, które są przystosowane również do prowadzenia w nich warsztatów komputerowych, archiwum, zaplecze socjalne i sanitarne oraz hall. Przed obiektem znajduje się nieodpłatny parking przeznaczony zarówno dla pracowników jak i uczestników kursów.

Oddział Warszawa

Oddział Ośrodka Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. został utworzony w 2011 roku i realizuje pełny zakres szkoleń i usług oferowanych przez spółkę. Mieści się w Warszawie przy ul. Mińskiej 63A w biurowcu PRYZMAT. Oddział dysponuje pomieszczeniem biurowym do obsługi interesantów oraz klimatyzowaną salą szkoleniową przystosowaną do prowadzenia zajęć teoretycznych i komputerowych dla grup 12-sto osobowych. Placówka jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, monitory LCD, projektor multimedialny oraz inny sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć.

Adres

 

ELPRO Sp. z o.o. Centrala Lublin
20-151 Lublin, ul. Stefczyka 32
tel.: 81 740 65 06

 

ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa
03-828 Warszawa, ul. Mińska 63A
tel.: 22 247 29 07

Napisz lub zadzwoń - formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

81 740 65 06

lub napisz do nas:
Masz pytanie?
Napisz lub zadzwoń