Targi

ELPRO na XXIII edycji Targów Pracy „Inżynier na Rynku Pracy”

Zapraszamy do udziału w XXIII edycji Targów Pracy „Inżynier na rynku pracy”, organizowanej na Politechnice Lubelskiej w dniu 21 listopada 2023 r. (wtorek), gdzie nasz Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. pojawi się w roli Wystawcy.

Targi odbywają się w godzinach 09.30-14.00, na terenie budynku Wydziału Mechanicznego (przy ul. Nadbystrzyckiej 36) na parterze i I piętrze. Uroczyste otwarcie Targów pracy „Inżynier na rynku pracy” przez władze Politechniki Lubelskiej odbędzie się o godz. 10:00.

Będzie to idealna szansa na poznanie naszej firmy, spotkanie ze studentami i absolwentami Politechniki Lubelskiej, zapoznanie potencjalnych kandydatów z wymaganiami na poszczególnych stanowiskach, znalezienie wymarzonego miejsca pracy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Już nie możemy się doczekać naszego wspólnego spotkania, ponieważ przygotowaliśmy dla Was nie lada niespodzianki. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 29, które mieścić się będzie na I piętrze Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej. Czekać będą na Was konkursy z nagrodami, wyjątkowa oferta szkoleniowa, oryginalne gadżety firmowe, a także serdeczne uśmiechy reprezentantek ELPRO.

Do zobaczenia już we wtorek! 🙂

Napisz lub zadzwoń - formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

81 740 65 06


lub napisz do nas:
Masz pytanie?
Napisz lub zadzwoń