Aktualności

Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2024 – podsumowanie

W sobotę 11 maja zakończyły się tegoroczne Juwenalia Politechniki Lubelskiej. To dwudniowe święto muzyki, zabawy i wspólnego spędzania czasu, przyciągnęło wielu mieszkańców oraz studentów. Impreza, która odbyła się na Terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej cieszyła się ogromny zainteresowaniem.

Firma ELPRO Sp. z o.o. była sponsorem wydarzenia. Pod hasłem „Podnieś kwalifikacje, odkryj nowe możliwości” przedstawiliśmy uczestnikom korzyści płynące z udziału w naszych szkoleniach oraz ofertę firmy. Upominki firmy ELPRO Sp. z o.o., które były kierowane do publiczności ze sceny przyniosły ogromną radość uczestnikom wydarzenia.

Podczas Juwenaliów na scenie gościło wielu artystów, którzy byli główną atrakcją wydarzenia. W piątek usłyszeliśmy występy takich gwiazd jak: Błąd Średniokwadratowy, Polska Wersja, Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, Szpaku i White 2115. W sobotę na Terenach Zielonych pojawili się: Antyrefleks, Paluch, Otsochodzi, Lady Pank oraz PRO8L3M.

Z okazji tegorocznych Juwenaliów zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygania był voucher z rabatem 40% na wybrane szkolenie z oferty ELPRO oraz zestaw gadżetów. Zadaniem, które należało wykonać było wybranie najbardziej interesującej treści z naszej strony internetowej i udostępnienie jej pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie. Zwycięzcą został Pan Jakub Kapuściński. Serdecznie gratulujemy! 🙂

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy brać udział w tak pozytywnym
i pełnym energii wydarzeniu jakim są Juwenalia Politechniki Lubelskiej.

Do zobaczenia za rok! 🙂

Napisz lub zadzwoń - formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

81 740 65 06

lub napisz do nas:
Masz pytanie?
Napisz lub zadzwoń