Aktualności

Podsumowanie spotkania z firmą Immergas Polska

W piątek 9 listopada 2023 roku w Ośrodku Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o o. odbyło się szkolenie producenckie z tematyki pomp ciepła, organizowane przez firmę Immergas Polska we współpracy z naszym Ośrodkiem Szkoleniowym.

Wydarzenie przyciągnęło dużą grupę zainteresowanych, ponieważ w szkoleniu uczestniczyło aż 17 instalatorów i dystrybutorów pomp ciepła, dla których pracownicy firmy Immergas Polska przygotowali zarówno zajęcia teoretyczne, jak i pokaz mobilnej instalacji urządzeń grzewczych i chłodniczych wraz z praktycznymi przykładami. Program szkolenia obejmował szereg zagadnień począwszy od przyszłości pomp ciepła na rynku, poprzez ich budowę i zasadę działania, dobór odpowiedniego modelu pompy ciepła, wytyczne dotyczące bezpiecznego i skutecznego montażu, aż po pierwsze uruchomienie, serwis i zasady udzielania gwarancji.

Szkolenie było prowadzone przez doświadczonego Specjalistę ds. szkoleń i wiedzy technicznej – Pana Arkadiusza Sokalskiego, który zaprezentował sposób montażu i działania pomp ciepła nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Wykorzystał do tego celu samochód ekspozycyjny – Mobilne Centrum Szkoleniowe Immergas – wyposażony w pełni sprawną pompę ciepła, klimakonwektory i różnego rodzaju akcesoria.

Dziękujemy serdecznie firmie Immergas Polska za udaną współpracę!
Było nam bardzo miło Was gościć
i już nie możemy doczekać się kolejnych takich spotkań!

Napisz lub zadzwoń - formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

81 740 65 06

lub napisz do nas:
Masz pytanie?
Napisz lub zadzwoń