Aktualności

III SEMINARIUM NAUKOWE pt. "Synergia technologii i energii w OZE"

21/05/2019

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. razem ze Stowarzyszeniem Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce oraz Wydziałem Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej mają przyjemność zaprosić Państwa na III już edycję Seminarium, którego celem jest przybliżenie świata Odnawialnych Źródeł Energii oraz wykorzystania ich potencjału, poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych proponowanych przez światowe firmy z branży OZE, a także zoptymalizowanie komputerowego wspomagania projektowania poprzez zastosowanie zaawansowanych funkcji programu AutoCAD – praca z atrybutami i blokami dynamicznymi. ZAPISY


» Więcej

ELPRO Sp. z o.o. na JUWENALIACH POLITECHNIKI LUBELSKIEJ 2019

07/05/2019

Mieliśmy przyjemność być sponsorem podczas tegorocznych Dni Kultury Studenckiej

JUWENALIA POLITECHNIKI LUBELSKIEJ 2019,

które odbyły się w dniach 8 maja 2019 - 11 maja 2019 r.

KONKURSY i niesamowite NAGRODY od ELPRO Sp. z o.o. przyciągnęły liczne tłumy. W konkursie SMS-owym wzięło udział prawie 300 osób!
Dziękujemy i zapraszamy za rok.


Cała fotorelacja w naszej GALERII.


» Więcej

Oferta szkoleń na 2019 rok

08/01/2019

Dziękujemy za zaufanie i wiele pozytywynych opinii w ubiegłym roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę szkoleń na 2019 rok - zapraszamy do zapoznania się!

» Więcej

ENERGETICS 2018

19/11/2018

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie ofertą ELPRO Sp. z o.o. podczas tegorocznych Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS!

» Więcej

Dni Autodesk na Politechnice Lubelskiej

22/10/2018

Drodzy Studenci! Rozpoczynamy cykl spotkań z Autodesk na Wydziałach Politechniki Lubelskiej! Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się o nowościach oraz ciekawostkach dotyczących AutoCADa czy Revita, weź udział w konkursie, gdzie czekają na Was atrakcyjne nagrody! Sprawdź kiedy odwiedzimy Twój Wydział - do zobaczenia!

» Więcej

Dofinansowanie do 80% dla Przedsiębiorców - BUR 2018

22/10/2018

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia ELPRO Sp. z o.o., z możliwością dofinansowania są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi, mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez Operatorów w poszczególnych województwach.

» Więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego w Lublinie

05/09/2018

Wybiła już godzina. Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna. Znów dni popłyną pracowite nad książką szkolną, nad zeszytem... ELPRO Wam wszystkim życzy na początek -samych szóstek plus i piątek! A dodatkowo na otarcie łez przygotowaliśmy rabat 50% na szkolenia dla dużych dzieci wiedzy łakomych, ich rodziców i wszystkich znajomych.

» Więcej

Uprawnienia energetyczne G1 G2 G3 - oferta specjalna!

16/08/2018

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową na szkolenie z zakresu uprawnień energetycznych, które odbywają się na terenie całej Polski we współpracy z wiodącymi firmami branży energetycznej.

 

» Więcej

ISO 9001:2015

13/08/2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że firma ELPRO Sp. z o.o. pozytywnie przeszła audyt certyfikujący prowadzony przez Q&R Polska Sp. z o.o., uzyskując dnia 5 lipca 2018 r. certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami najnowszej normy ISO 9001:2015.

» Więcej

ELPRO - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

11/07/2018

W związku z rozwojem ELPRO Sp. z o.o. oraz dostosowaniem świadczonych usług do wymagań rynku, Zarząd Spółki podjął decyzję o utworzeniu Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

» Więcej

Strona 1 z 11  > >>

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)