Aktualności

Oferta pracy - Trener szkoleń Autodesk

08/11/2017

ELPRO Sp. z o.o. jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe AUTODESK poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku Trener szkoleń.

Zapraszamy do aplikowania:

Trener szkoleń Autodesk Lublin

Trener szkoleń Autodesk Warszawa

» Więcej

Oferujemy pracę w ELPRO Sp. z o.o.

08/11/2017

ELPRO Sp. z o.o. z związku z rozwojem firmy oraz poszerzaniem usług szkoleniowych poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

 

 

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: a.dolomisiewicz@elpro.lublin.pl, podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Termin nadsyłania ofert: 30.11.2017 r.


» Więcej

ELPRO odwiedza Politechnikę Lubelską!

16/10/2017

Już jutro zespół ELPRO odwiedzi Was na Politechnice Lubelskiej! :)
Będziemy mieć ze sobą pełne kosze jabłek oraz prezentów.
Szukaj nas na terenie całego kampusu, aby odebrać przekąskę, czy wylosować bilet do domu lub bon na szkolenie.
Do zobaczenia!

» Więcej

Zostań Ambasadorem szkoleń ELPRO!

22/09/2017

Ambasadorzy szkoleń to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach, świetnie sprawdzają się w roli organizatora szkoleń i opiekuna marki. Dołącz do naszego zespołu!

» Więcej

Dofinansowanie do 80% dla Przedsiębiorców z sektora MMŚP

26/06/2017

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia ELPRO Sp. z o.o., z możliwością dofinansowania są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez Operatorów w poszczególnych województwach lub skontaktować się z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich.

» Więcej

Relacja z seminarium naukowego

02/06/2017

W dniu 30 maja 2017 roku ELPRO Sp. z o.o., brała aktywny udział w seminarium naukowym pt. „Synergia technologii i energii w OZE”, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce w Lublinie i Wydział Inżynierii Środowiska PL. Zapraszamy do fotogalerii.

» Więcej

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AUTOCAD vs REVIT"

02/06/2017

ELPRO Sp. z o.o., razem z Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie zapraszają studentów na praktyczne bezpłatne 2 godzinne warsztaty "AutoCAD vs Revit", które odbędą się 7 czerwca 2017 roku na terenie Uczelni SGGW w Auli IV, Budynek 34.

» Więcej

ELPRO partnerem Karty Dużej Rodziny

01/06/2017

31 marca 2017 r., Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o., został partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny". Dzięki współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz  Firmy ELPRO Sp. z o.o., każda rodzina z co najmniej trójką dzieci od 1 maja 2017 roku, może skorzystać z ulgi  20% i 50% na usługi szkoleniowe.

» Więcej

Seminarium

24/05/2017

ELPRO Sp. z o.o. wraz ze Stowarzyszeniem Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce oraz Wydziałem Inżynierii Środowiska PL mają przyjemność zaprosić Studentów i Pracowników Politechniki Lubelskiej na Seminarium pn. Synergia technologii i energii w OZE, które odbedzie się dnia 30 maja 2017 r. w Auli WIŚ PL.

» Więcej

ELPRO Sponsorem Juwenaliów i nie tylko...

15/05/2017

Miniony tydzień był bardzo emocjonujący, ponieważ ELPRO Sp. z o.o. była Sponsorem Lubelkich Dni Kultury Studenckiej - były świetne koncerty, dobra zabawa, konkursy, balony, nagrody w postaci Kuponów na szkolenia i nasze gadżety rozdawane przez prowadzących. Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia w tym samym miejscu za rok!

» Więcej

Strona 1 z 10  > >>

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)