Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego w Lublinie

05/09/2018

Wybiła już godzina. Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna. Znów dni popłyną pracowite nad książką szkolną, nad zeszytem... ELPRO Wam wszystkim życzy na początek -samych szóstek plus i piątek! A dodatkowo na otarcie łez przygotowaliśmy rabat 50% na szkolenia dla dużych dzieci wiedzy łakomych, ich rodziców i wszystkich znajomych.

» Więcej

Uprawnienia energetyczne G1 G2 G3 - oferta specjalna!

16/08/2018

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową na szkolenie z zakresu uprawnień energetycznych, które odbywają się na terenie całej Polski we współpracy z wiodącymi firmami branży energetycznej.

 

» Więcej

ISO 9001:2015

13/08/2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że firma ELPRO Sp. z o.o. pozytywnie przeszła audyt certyfikujący prowadzony przez Q&R Polska Sp. z o.o., uzyskując dnia 5 lipca 2018 r. certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami najnowszej normy ISO 9001:2015.

» Więcej

ELPRO - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

11/07/2018

W związku z rozwojem ELPRO Sp. z o.o. oraz dostosowaniem świadczonych usług do wymagań rynku, Zarząd Spółki podjął decyzję o utworzeniu Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

» Więcej

Projekt ElektrON - zdobądź dodatkowy rabat na szkolenie G1

10/07/2018


Firmy  ELPRO Sp. z o.o. i ELEKTRO SPARK Sp. z o.o. przygotowały specjalną ofertę.

Informacje o projekcie można uzyskać w oddziałach ELEKTRO SPARK Sp. z o.o.  na terenie całej Polski lub na stronie internetowej uprawnieniaelektryczne.pl


» Więcej

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AutoCAD modelowanie 3D"

05/06/2018

Firma ELPRO Sp. z o.o., razem z Biurem Karier WAT i Stowarzyszeniem BEST WAT zaprasza studentów na bezpłatne warsztaty "AutoCAD modelowanie 3D", które odbędą się 12 czerwca 2018 roku na Uczelni WAT.

» Więcej

Dofinansowanie do 80% dla Przedsiębiorców - BUR 2018

22/05/2018

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia ELPRO Sp. z o.o., z możliwością dofinansowania są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi, mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez Operatorów w poszczególnych województwach.

» Więcej

Projekt ElektrON - zdobądź uprawnienia elektryczne

20/04/2018

Firmy  ELPRO Sp. z o.o. i ELEKTRO SPARK Sp. z o.o. przygotowały specjalną ofertę - projekt ElektrON.
Informacje o projekcie można uzyskać w oddziałach ELEKTRO SPARK Sp. z o.o.  na terenie całej Polski.

» Więcej

Zapytaj właściwy Urząd Pracy o możliwość sfinansowania szkolenia

12/04/2018

Jesteś osobą bezrobotną, poszukującą pracy, chcącą podnieść swoje kwalifikacje, której zależy by znaleźć satysfakcjonującą pracę? Skontaktuj się z nami, pomożemy zwrócić się bezpośrednio do Twojego lokalnego Urzędu Pracy o wsparcie finansowe na szkolenie indywidualne lub bon szkoleniowy.

» Więcej

ELPRO na Targach Pracy w 2018 roku

19/03/2018

Rozwój młodych talentów i kształtowanie przyszłych inżynierów to jeden z ważnych elementów strategii naszej firmy. Wiemy, jak ważne jest zdobywanie umiejętności w praktyce pod okiem profesjonalistów, dlatego po raz kolejny zapraszamy studentów uczelni technicznych, przede wszystkim takich kierunków jak budownictwo, inżynieria środowiska, architektura, energetyka oraz elektrotechnika do odwiedzania naszego stoiska na Targach Pracy.

» Więcej

Strona 1 z 11  > >>

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)