Aktualności

Szkolimy od 15 lat

30/01/2018

» Więcej

Zaprszamy - projekt ElektrON!!!

15/01/2018

Z przyjemnością chcemy przekazać Państwu informację, że firmy  ELPRO Sp. z o.o. i ELEKTRO SPARK Sp. z o.o. przygotowały specjalną ofertę - projekt ElektrON.» Więcej

Dofinansowanie do 80% dla Przedsiębiorców - BUR 2018

11/01/2018

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia ELPRO Sp. z o.o., z możliwością dofinansowania są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi, mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez Operatorów w poszczególnych województwach.

» Więcej

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2018 – Co już wiemy?

18/12/2017

Informujemy, że Powiatowe Urzędy Pracy od 1 stycznia 2018 roku będą prowadziły nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej określił priorytety oraz plan wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na 2018 rok.

» Więcej

Relacja z praktycznych bezpłatnych warsztatów AUTODESK

06/12/2017

Dziękujemy studentom za tak liczny udział w bezpłatnych praktycznych warsztatach z tematyki AutoCAD i Revit, które były organizowane na warszawskich uczelniach, a których ELPRO Sp. z o.o. było Partnerem i Sponsorem.

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym cyklu warsztatów!

» Więcej

Oferujemy pracę w ELPRO Sp. z o.o. w Lublinie i w Warszawie

29/11/2017

W  związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem usług szkoleniowych, zapraszamy do aplikowania na stanowiska:

Stażysta ds. szkoleń Lublin

Asystent ds. szkoleń i promocji Warszawa

Trener szkoleń Autodesk Lublin

Trener szkoleń Autodesk Warszawa

» Więcej

ELPRO odwiedza Politechnikę Lubelską!

16/10/2017

Już jutro zespół ELPRO odwiedzi Was na Politechnice Lubelskiej! :)
Będziemy mieć ze sobą pełne kosze jabłek oraz prezentów.
Szukaj nas na terenie całego kampusu, aby odebrać przekąskę, czy wylosować bilet do domu lub bon na szkolenie.
Do zobaczenia!

» Więcej

Zostań Ambasadorem szkoleń ELPRO!

22/09/2017

Ambasadorzy szkoleń to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach, świetnie sprawdzają się w roli organizatora szkoleń i opiekuna marki. Dołącz do naszego zespołu!

» Więcej

Relacja z seminarium naukowego

02/06/2017

W dniu 30 maja 2017 roku ELPRO Sp. z o.o., brała aktywny udział w seminarium naukowym pt. „Synergia technologii i energii w OZE”, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce w Lublinie i Wydział Inżynierii Środowiska PL. Zapraszamy do fotogalerii.

» Więcej

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AUTOCAD vs REVIT"

02/06/2017

ELPRO Sp. z o.o., razem z Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie zapraszają studentów na praktyczne bezpłatne 2 godzinne warsztaty "AutoCAD vs Revit", które odbędą się 7 czerwca 2017 roku na terenie Uczelni SGGW w Auli IV, Budynek 34.

» Więcej

Strona 1 z 10  > >>

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)