Aktualności

Zostań Ambasadorem szkoleń ELPRO!

22/09/2017

Ambasadorzy szkoleń to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach, świetnie sprawdzają się w roli organizatora szkoleń i opiekuna marki. Dołącz do naszego zespołu!

» Więcej

Oferujemy pracę w ELPRO Sp. z o.o.

11/08/2017

ELPRO Sp. z o.o. z związku z rozwojem firmy oraz poszerzaniem usług szkoleniowych poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

 

 

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: a.dolomisiewicz@elpro.lublin.pl, podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Termin nadsyłania ofert: 30.09.2017 r.


» Więcej

Dofinansowanie do 80% dla Przedsiębiorców z sektora MMŚP

26/06/2017

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia ELPRO Sp. z o.o., z możliwością dofinansowania są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez Operatorów w poszczególnych województwach lub skontaktować się z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich.

» Więcej

Relacja z seminarium naukowego

02/06/2017

W dniu 30 maja 2017 roku ELPRO Sp. z o.o., brała aktywny udział w seminarium naukowym pt. „Synergia technologii i energii w OZE”, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce w Lublinie i Wydział Inżynierii Środowiska PL. Zapraszamy do fotogalerii.

» Więcej

Praktyczne bezpłatne warsztaty "AUTOCAD vs REVIT"

02/06/2017

ELPRO Sp. z o.o., razem z Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie zapraszają studentów na praktyczne bezpłatne 2 godzinne warsztaty "AutoCAD vs Revit", które odbędą się 7 czerwca 2017 roku na terenie Uczelni SGGW w Auli IV, Budynek 34.

» Więcej

ELPRO partnerem Karty Dużej Rodziny

01/06/2017

31 marca 2017 r., Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o., został partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny". Dzięki współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz  Firmy ELPRO Sp. z o.o., każda rodzina z co najmniej trójką dzieci od 1 maja 2017 roku, może skorzystać z ulgi  20% i 50% na usługi szkoleniowe.

» Więcej

Seminarium

24/05/2017

ELPRO Sp. z o.o. wraz ze Stowarzyszeniem Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce oraz Wydziałem Inżynierii Środowiska PL mają przyjemność zaprosić Studentów i Pracowników Politechniki Lubelskiej na Seminarium pn. Synergia technologii i energii w OZE, które odbedzie się dnia 30 maja 2017 r. w Auli WIŚ PL.

» Więcej

ELPRO Sponsorem Juwenaliów i nie tylko...

15/05/2017

Miniony tydzień był bardzo emocjonujący, ponieważ ELPRO Sp. z o.o. była Sponsorem Lubelkich Dni Kultury Studenckiej - były świetne koncerty, dobra zabawa, konkursy, balony, nagrody w postaci Kuponów na szkolenia i nasze gadżety rozdawane przez prowadzących. Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia w tym samym miejscu za rok!

» Więcej

Złap poświąteczny zapał do działania!

20/04/2017

Świąteczny czas na przemyślenia i plany już minął! Zacznij działać! Nie pracujesz a masz mnóstwo energii i pomysłów? Załóż swój BIZNES i skorzystaj z pomocy w ramach specjalnego projektu dla Pań - "Lubelska Akademia Kobiet Przedsiębiorczych". Beneficjenci otrzymują wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz finansowe: 32 400 zł.

» Więcej

BIM Technology - using Revit - Dzień Energetyka - WAT

28/03/2017

ELPRO Sp. z o o. jako Akademicki Partner Autodesk aktywnie współpracuje podczas eventów z wieloma uczelniami wyższymi w Lublinie i Warszawie.
23 marca 2017 roku Firma była sponsorem oraz współorganizatorem Warsztatów "BIM Technology - using Revit" podczas Dnia Energetyka na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

» Więcej

Strona 1 z 10  > >>

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)