Szkolenia AutodeskOśrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. jako jedyna w południowo-wschodniej Polsce firma, posiadająca status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk, zaprasza Państwa na szkolenia Autodesk z zakresu obsługi następujących  programów do komputerowego wspomagania projektowania:


Korzystając z naszej propozycji dają sobie Państwo szansę poznania, pod okiem wykwalifikowanych Trenerów Autodesk, możliwości profesjonalnych, powszechnie stosowanych w architekturze, budownictwie oraz branżach instalacyjnych programów, które z pewnością okażą się nieocenionym narzędziem wspomagającym proces projektowania i tworzenia dokumentacji technicznych oraz wizualizacji obiektów.


Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tymi potężnymi narzędziami, jak i do bardziej zaawansowanych użytkowników, dla których programy Autodesk stały się niezbędną pomocą w pracy zawodowej.


Proponowany przez nas wielopoziomowy podział zakresu przekazywanego materiału wynikający ze standardów Autodesk, ma na celu umożliwienie nabycia umiejętności pozwalających maksymalnie wykorzystać możliwości poszczególnych programów.


Każdy poziom  szkolenia, zakończony jest egzaminem, na mocy którego Uczestnicy otrzymują honorowane na całym Świecie certyfikaty nadawane przez firmę Autodesk.


Wybierając firmę ELPRO, która jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk (aktualny wykaz ośrodków ATC znajduje się na stronie www.autodesk.pl), jako miejsce zdobywania nowych umiejętności w zakresie obsługi programów CAD, mają Państwo zapewnione między innymi:

 • nadzorowaną przez firmę Autodesk jakość kształcenia

 • wykwalifikowanych i doświadczonych Trenerów, których kompetencje i umiejętności potwierdzają odpowiednie certyfikaty Autodesk

 • zajęcia w klimatyzowanych salach szkoleniowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i audiowizualny

 • honorowane na całym świecie certyfikaty Autodesk potwierdzające kwalifikacje w zakresie poszczególnych programów Autodesk na wszystkich poziomach zaawansowania

 • możliwość udziału w kursach doszkalających o zakresie i tematyce dostosowanej do indywidualnych potrzeb


Osobom uczestniczącym w organizowanych przez nas szkoleniach, zapewniamy indywidualne stanowisko pracy wypozażone w komputery o odpowiednio wysokich parametrach technicznych z najnowszymi wersjami oprogramowania Autodesk .  Ponadto gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Uczestnika, zarówno w kwestiach merytorycznych, jak i finansowych.


Przed wyborem rodzaju i poziomu szkolenia zachęcamy Państwa do zapoznania się z ramowymi programami poszczególnych szkoleń:

 1. AutoCAD - poziom podstawowy

 2. AutoCAD - poziom zaawansowany

 3. AutoCAD - poziom podstawowy i zaawansowany

 4. AutoCAD - modelowanie 3D

 5. Autodesk 3ds Max - poziom podstawowy

 6. Autodesk 3ds Max - poziom zaawansowany

 7. Autodesk 3ds Max - wizualizacje

 8. Autodesk Inventor - poziom podstawowy

 9. Autodesk Inventor - poziom zaawansowany

 10. Autodesk Revit

 11. Autodesk Robot Analysis

 

W celu zgłoszenia udziału w interesujących Państwa szkoleniu, proszę wybrać odpowiedni rodzaj szkolenia. W przypadku grup zorganizowanych (co najmniej 6 osób) istnieje możliwość dostosowania terminów i miejsca szkolenia.

Proponowane przez nas szkolenia mają formę warsztatów komputerowych.

 
Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)