Aktualności

02/06/2017

Relacja z seminarium naukowego„SYNERGIA TECHNOLOGII I ENERGII W OZE”

LUBLIN, 30 MAJA 2017 ROKU

 

W dniu 30 maja 2017 roku, Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o., brał aktywny udział w seminarium naukowym pod tytułem Synergia technologii i energii w OZE, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Innowacyjne Rozwiązania w Energetyce w Lublinie i Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej.

 

CEL WYDARZENIA
Celem seminarium było przybliżenie problematyki wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zapoznanie się z wyzwaniami rynku wobec osób, które wchodzą na ścieżkę kariery zawodowej. Spotkanie zgromadziło ponad 200 osób, wśród których obecni byli studenci oraz pracownicy Politechniki Lubelskiej, jak również uczniowie Państwowej Szkoły Budownictwa i Geodezji z Lublina. Seminarium podzielone było na trzy sekcje: część wykładową, panel dyskusyjny oraz warsztaty tematyczne.

 

PROGRAM
Seminarium rozpoczęło się od wykładu pod tytułem. Kwalifikacje, których potrzebujesz w swojej przyszłości zawodowej, który wygłosił dr hab. inż. Paweł Węgierek, prof. PL. Następnie, Pani Mariola Bucior, Manager ds. Kreowania Marki z firmy ELPRO Sp. z o.o., przedstawiła informacje na temat certyfikowanych szkoleń realizowanych przez firmę, jako przepustki do kariery zawodowej dla absolwentów Politechniki Lubelskiej.

 

W części warsztatowej, uczestnicy seminarium mieli okazję zapoznać się z ideą zrównoważonego projektowania w budownictwie. Pan Adam Stępień, Ekspert ds. Autodesk w firmie ELPRO, w tym celu przeprowadził zajęcia komputerowe z wykorzystaniem programu Autodesk Revit, jako narzędzia umożliwiającego praktyczne zastosowanie technologii BIM w procesie projektowania.

 

Seminarium cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, co zostało potwierdzone pozytywnymi opiniami studentów, uczniów i pracowników uczelni. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w seminarium oraz w wybranych przez siebie warsztatach tematycznych.

 

Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)