Aktualności

29/11/2017

Oferujemy pracę w ELPRO Sp. z o.o. w Lublinie i w Warszawie


W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem usług szkoleniowych, poszukujemy kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

> Stażysta ds. szkoleń Lublin

> Asystent ds. szkoleń i promocji Warszawa

> Trener szkoleń Autodesk Lublin

> Trener szkoleń Autodesk Warszawa


CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@elpro.lublin.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELPRO Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Drukuj   ·   Wracaj

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

efs
Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)