Autodesk AutoCAD

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje honorowany na całym świecie Certyfikat Ukończenia Szkolenia.


Autoryzowane szkolenia obejmują:
•   Poziom podstawowy
Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z podstawowymi poleceniami pozwalającymi na rozpoczęcie pracy z programem AutoCAD. W trakcie nauki uczestnicy poznają zasady poruszania się w przestrzeni 2D przy pomocy współrzędnych prostokątnych i biegunowych oraz trybów lokalizacji do istniejących obiektów. Prezentowane są sposoby ręcznego i półautomatycznego tworzenia i edycji szablonów rysunkowych, które stają się podstawą rysunków zawierających wszystkie niezbędne rodzaje linii, warstwy, style tekstu, style wymiarowania. (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

•   Poziom zaawansowany
Celem szkolenia jest ugruntowanie znajomości tworzenia rysunków płaskich i zapoznanie z poleceniami edycji zaawansowanej oraz omówienie zasad przystosowania programu AutoCAD do indywidualnych potrzeb użytkownika i współpracy z innymi programami w celu podniesienia wydajności i wygody pracy. (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

 

•    Poziom podstawowy i zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają pracę z programem AutoCAD, ewentualnie miały już kontakt z programem, ale w niewystarczającym zakresie. Polega na realizowaniu materiału wchodzącego w zakres programów dwóch poziomów, tj. podstawowego i  zaawansowanego w ramach jednego, obejmujący 42 godziny lekcyjne szkolenia. Program zajęć przewiduje poznanie środowiska CAD od podstaw aż do zaawansowanych funkcji  umożliwiających  sprawne wykonywanie złożonych rysunków w wersji 2D. (zgłoś się)

Czas szkolenia: 42 godzin


•    Modelowanie 3D

Celem szkolenia jest  zapoznanie Uczestnika ze sposobami tworzenia modeli przestrzennych przy  wykorzystaniu programu AutoCAD, a także nabycie umiejętności wizualizacji przygotowanych obiektów i nadawania im różnorodnych cech rysunkowych (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea Elektro Spark VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)