Autodesk AutoCAD

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje honorowany na całym świecie Certyfikat Ukończenia Szkolenia.


Autoryzowane szkolenia obejmują:
•   Poziom podstawowy
Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z podstawowymi poleceniami pozwalającymi na rozpoczęcie pracy z programem AutoCAD. W trakcie nauki uczestnicy poznają zasady poruszania się w przestrzeni 2D przy pomocy współrzędnych prostokątnych i biegunowych oraz trybów lokalizacji do istniejących obiektów. Prezentowane są sposoby ręcznego i półautomatycznego tworzenia i edycji szablonów rysunkowych, które stają się podstawą rysunków zawierających wszystkie niezbędne rodzaje linii, warstwy, style tekstu, style wymiarowania. (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

•   Poziom zaawansowany
Celem szkolenia jest ugruntowanie znajomości tworzenia rysunków płaskich i zapoznanie z poleceniami edycji zaawansowanej oraz omówienie zasad przystosowania programu AutoCAD do indywidualnych potrzeb użytkownika i współpracy z innymi programami w celu podniesienia wydajności i wygody pracy. (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

 

•    Poziom podstawowy i zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają pracę z programem AutoCAD, ewentualnie miały już kontakt z programem, ale w niewystarczającym zakresie. Polega na realizowaniu materiału wchodzącego w zakres programów dwóch poziomów, tj. podstawowego i  zaawansowanego w ramach jednego, obejmujący 42 godziny lekcyjne szkolenia. Program zajęć przewiduje poznanie środowiska CAD od podstaw aż do zaawansowanych funkcji  umożliwiających  sprawne wykonywanie złożonych rysunków w wersji 2D. (zgłoś się)

Czas szkolenia: 42 godzin


•    Modelowanie 3D

Celem szkolenia jest  zapoznanie Uczestnika ze sposobami tworzenia modeli przestrzennych przy  wykorzystaniu programu AutoCAD, a także nabycie umiejętności wizualizacji przygotowanych obiektów i nadawania im różnorodnych cech rysunkowych (zgłoś się)
Czas szkolenia: 30 godzin

Jeśli masz pytanie - napisz!

  * - pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Telefon:*
(min. 9 cyfr)
E-mail:*
Temat:*
Treść:*
Wpisz liczbę 213810
bez ostatnich 3 cyfr:*
 

      Zadaj pytanie

strefa klienta elpro

Uniwersytet warszawski Uniwersytet warszawski Politechnika Lubelska Inkubator PL EL-BA Technology Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Katolicki Uniwersytet Lubelski Best Wat Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości WAT Syntea VCC Eaton erterm PSB vinsar Basco femax grast matex tadmar Therm instal acad
Kopiowanie i przetwarzanie w jakiejkolwiek formie treści oraz materiałów zawartych na stronie bez pisemnego pozwolenia firmy ELPRO Sp. z o.o. jest zabronione.
(podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. z 23 lutego 1994 r. Nr 24 z późniejszymi zmianami)